wtorek, 13 listopada 2012

Francuzki zepół Naszej Agaty znowu wygrał.

Zespół Gravelines
Agata w mixcie

Jak już pisaliśmy, Agata Świst posiada licencje zawodniczą dwóch zespołów: UKS KIKO Zamość (Polska) i Gravelines (Francja). Francuzka II Centralna Liga, rozpoczęła swój sezon wcześniej niż polska liga i  rozegrała swoją II rundę już 10 listopada 2012r. Podczas drugiej kolejki, drużyna Gravelines wraz z Agatą znowu wygrała swój mecz, ale najlepiej opisze, to relacja samej Agaty, w której wyczuć można euforię. Nie można się temu dziwić, gdyż po beniaminku francuskiej ligi nikt nie spodziewał się tak dobrej postawy:
"Trenerze! Znów wygraliśmy i naprawdę mieliśmy bardzo dużo szczęścia. Wygraliśmy 5:3 przeciwko drużynie Saint-Maur, w której od tego roku gra Patryk Szymoniak (reprezentant Polski seniorów) i bardzo dobra singlistka, 33 letnia, która za czasów świetności była 2 rakietą we Francji nazywa się Elise Chanteur. Ja przegrałam z Nią singla do 19 i 18, niemniej jednak w pierwszym secie wygrywałam 18:14 i niestety nie poszło:( , ale następnym razem jestem dobrej myśli ,bo szału nie gra. Z kolei, wygraliśmy mixta przeciwko Patrykowi grając ustawieniem deblowym, w trzecim secie 24:22, co dało Nam zwycięstwo.   Pozdrawiam AŚ".