poniedziałek, 15 października 2012

Trzy dni porządnego grania.

Przez trzy dni zawodnicy UKS KIKO Zamość,
 w kategoriach U - 11, U-15, U-17 i Elity rywalizowali
w zawodach badmintona. W każdym z tych turniejów zamojscy badmintoniści dawali się poznać z dobrej strony. Wszędzie z nich udowadniali, że należą do czołówki polskich zawodników i za każdym razem zbierali cenne punkty do Krajowej Listy Klasyfikacyjnej.
        13 października 2012 roku, w Suchedniowie młodzicy i juniorzy młodsi rywalizowali w Memoriale Kutwina i Cioska. Medalowe pozycje w grach pojedynczych zdobyli Szymon Adamczuk (U-15) - brązowy medal i Paweł Lepianka (U-17) - srebrny medal. W grach podwójnych medale zdobyli: Szymon Adamczuk i Adam Jagoda (U-15) - brązowy medal oraz Paweł Lepianka i Mariusz Piekarz (Ropica Polska) i Jakub Mosorzewski i Mateusz Baran (U-17) - brązowy medal, Kinga Palonka i Daria Gujska (U - 17) srebrny medal.
       W tym samym dniu Agata Świst rozgrywała mecze w Krajowym Turnieju Klasyfikacyjnym, w  Warszawie, w kategorii Elity (nowe nazewnictwo kategorii Senior). W grze pojedynczej Agata zdobyła  brązowy medal a w grze mieszanej wraz z Cezarym Gutowskim (Dwójka Wesoła) srebrny medal).
      14 października 2012r. w Suchedniowie, także
w turnieju Elit, Anna Głębocka z Urszulą Nowak (Smecz Bogatynia) pokonane zostały dopiero
w Finale gry podwójnej.
     15 października 2012r. w Ostrówku rozegrano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego Żaków (U - 11).  - Wyniki na blogu klasy 4a.